Přeskočit navigaci
Art Periscope Gallery

Fotogalerie z akcí

02.10.2009
Show předních českých karikaturistů v Tišnově

V pondělí 28.září se v Galerii Art Periscope v Jamborově domě v Tišnově konala netradiční vernisáž netradiční výstavy karikaturistů Břetislava Kovaříka a Lubomíra Lichého.

V pondělí 28.září se v Galerii Art Periscope v Jamborově domě v Tišnově konala netradiční vernisáž netradiční výstavy karikaturistů Břetislava Kovaříka a Lubomíra Lichého – oba z Hradce Králového.
Nenaškrobená, uvolněná a přátelská atmosféra vernisáže byla příjemným překvapením pro všechny přítomné. Prezident ČUKy (České unie karikaturistů) Břetislav Kovařík kreslil a kreslil nekonečnou frontu návštěvníků a Lubomír Lichý, nejn kreslíř ale i zdatný muzikant a skladatel, hrál a hrál společně s Miloslavem Dědkem svoje Blues G.

Mistr Kovařík se také přiznal k dalšímu ocenění, když ke svým dosavadním 29 cenám, získaným po celém světě (ČR, Skotsko, Belgie, Polsko, Německo, Čína, Kanada, Ukrajina a Rusko, přidal o tomto víkendu další, a to v polské Zileno Gora. Vítěznou kresbu vidíte níže.

Takže se koukalo, hodnotilo, hrálo, losovalo, jedlo a pilo. Jenom škoda, že jste u toho nebyli.  

Celou vernisáž pro vás zachytila Tišnovská televize, a tak se těšte na záběry v nejbližším programu. Zde Vám nabízíme několik fotografií od Michala Beneše:

Fotografie z akce - Show předních českých karikaturistů v Tišnově